Hizmetlerimiz

  • TÜRK DENİZ EĞİTİM VAKFI’nın 2008 yılında kurmuş olduğu ilk denizcilik temalı Üniversite olan PÎRÎ REİS Üniversitesi'nde okuyan ve Vadeli Öğrenim Ücreti alarak TÜDEV ile Kariyer Planlama Anlaşması imzalayan ve kendisine İş Garantisi verilen öğrencilerin/mezunların staj ve işe yerleştirilmeleri konusunda yardımcı olmak, mezunlarının iş hayatlarına ait kayıtlarını tutmak, mesleki yükseliş ve gelişimlerini takip etmek,
  • Gemi işletmeciliği yapan Türk ve yabancı tüm denizcilik şirketlerine başta Türk gemiadamı olmak üzere farklı milletlerden, profesyonel ve kalifiye, STCW 2010 standartlarına göre uygun eğitim görmüş ve belgelendirilmeleri yapılmış gemiadamı tedarik etmek,
  • Gemiadamlarının eğitimi konusunda yardımcı ve yönlendirici olmak,
  • Yabancı firmaların Türkiye’de temsilciliklerini yürütmek ve firmalar adına gemiadamı tedarik hizmetlerini sağlamak,

 

TÜDEV Kariyer Planlama İktisadi İşletmesi Nasıl Çalışır?

TÜDEV KARİYER PLANLAMA İKTİSADİ İŞLETMESİ,  Vakfın altında, 2015 yılının Mart ayının başında, denizcilik sektöründe denizcilere ve denizcilik şirketlerine hizmet vermek amaçlı kurulmuştur. Bu İktisadi İşletmenin hedefleri arasında, denizcilik piyasasında kalifiye insan gücünü, ihtiyacı olan denizcilik şirketlerine tedarik etmek ve denizcilere kariyerleri konusunda rehberlik etmek bulunmaktadır.

 

Gemiadamları için:  TÜDEV Kariyer Planlama İktisadi İşletmesi ile çalışmak isteyen ve kurumumuz üzerinden mevcut iş fırsatlarından yararlanmayı arzu eden öğrencilerin  veya mezunların üye olduktan sonra özgeçmiş formunu eksiksiz doldurmaları gerekmektedir. Gemiadamları üye olduktan sonra sitemiz üzerinden yayınlanan iş fırsatlarına her defasında CV doldurmaya gerek kalmadan anlık olarak başvurabilirler ve TÜDEV Kariyer Planlama İktisadi İşletmesi tarafından uygun iş imkânları ile kolaylıkla eşleştirilebilirler. CV formlarının başvuru dili İngilizcedir. Başvuru yapacak olan gemiadamlarının İngilizce seviyelerinin iyi düzeyde olması şarttır. TÜDEV Kariyer Planlama İktisadi İşletmesi için önemli olan kaliteli gemiadamlarını kaliteli denizcilik firmaları ile buluşturmaktır. Kurumumuz tarafından gemiadamlarını işe yerleştirme adı altında hiçbir zaman bedel talep edilmez.

Not: CV’lerin eksiksiz doldurulması önemlidir. Aksi halde, başvurularınız sisteme dâhil olamayacak ve dikkate alınmayacaktır.
 

 

Firmalar için: Kaliteli gemiadamı ihtiyacı olan denizcilik firmaları bu ihtiyaçlarını karşılamak için TÜDEV Kariyer Planlama İktisadi İşletmesi ile işbirliği yapabilirler. Kurumumuz başvuru ve taleplerinizi mevcut filonuzun özelliklerine ve ihtiyaçlarına göre değerlendirecek olup en kısa zamanda tarafınıza dönüş yapacaktır.

KALİTE; kurumumuzun temel değerlerinin başında gelmektedir. Sağladığımız hizmet kapsamında kaliteden ödün vermeden, operasyonlarınızın emniyetli bir şekilde ilerlemesi için TÜDEV Kariyer Planlama İktisadi İşletmesi firmanızla işbirliği yapmaya hazırdır. Kurumumuz ISO kapsamında 9001:2015 Kaliteli Yönetim Sistemi belgesine sahiptir. İstenilen mevkii ve gemi tiplerine göre, hem zabitan hem de tayfa seviyesinde gemiadamlarını firmanızın gemilerine önerebilmemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm Hakları Saklıdır. 2015 TÜDEV Kariyer | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.